Soutěžíme s WocaBee

Některé třídy naší školy se v říjnu již podruhé zapojily do 4. ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát. Žáci se v aplikaci WocaBee učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Každá třída soutěží jako tým. Při velké konkurenci 70 tříd v okrese si naše třídy vedly velmi dobře a umístily se takto:

11. místo 7.A (190 wocapointů/žáka)

18. místo 8.B (132)

26. místo 8.A spec. (110)

31. místo 8.A (96)

Všem žákům moc děkujeme za aktivní účast, soutěživost a snahu učit se cizí jazyk tímto způsobem. Gratulujeme za pěkné umístění! I když jsme nevyhráli, všichni žáci si určitě zlepšili jazykové vědomosti a doufám, že je to motivovalo k učení jazyků i do budoucna. Všechny informace o soutěži včetně průběžných výsledků najdete na zde.