Klub

LESNÍ KLUB VRABČÁKA ONDRÁŠA U ZŠ VALAŠSKÁ POLANKA

V rámci projektu podpořeného Zlínským krajem jsme pro děti školního klubu pořídili mnoho přírodovědných a badatelských pomůcek v hodnotě téměř 57 000 Kč. Klubáci s paní vychovatelkou Zdenkou Polanskou tak mohou využívat při zkoumání přírody nové lupy, mikroskopy, síťky pro lov drobných živočichů, pexesa, určovací klíče a leporela. Věříme, že je tyto aktivity budou bavit a obohatí své přírodovědné znalosti o mnohé nové informace.

Více v příloze článku

Štítky: 

Hasičská soutěž 2018

Také v letošním školním roce jsme se zúčastnili celostátní soutěže pořádané Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska s názvem Požární ochrana očima dětí. Do soutěže se zapojili žáci 1. a 2. třídy a žáci navštěvující školní družinu a školní klub. A tady jsou vítězové základního kola. Kategorie 1.a 2.třída: 1.místo Jirka Zemánek z 1.třídy, 2.místo Sofie Blizňáková a 3.místo Nikol Maršálková obě ze 2.třídy. Kategorie 3. - 5.třída: 1.místo Matyáš Strbačka, 2.místo Zuzana Chuchmová a 3.místo Hana Kostková, všichni žáci 4.třídy.

Štítky: 

Klubáci nadělují dárky

Žáci naší školy navštěvující školní klub se letos zapojili do celorepublikové sbírky "Krabice od bot 2017".Přinesli hračky a jiné dárky, vyrobili přáníčka a poslali je dětem z chudých rodin. Více informací o této sbírce můžete najít na www.krabiceodbot.cz...

Děkuji Vám, jsem na Vás pyšná, děti moje....Zdenka Polanská, vychovatelka

Štítky: 

Klubácký výlet 2017

Letos se Klubáci vypravili na výlet do podzemí - navštívili jsme jeskyně v Teplicích nad Bečvou. Cestou nás potkaly dvě bouřky a hodinové zpoždění vlaku, ale i tak jsme si výlet užili. Další foto najdete v galerii Klubácký výlet...hezké prázdniny všem přeji Klubáci

Štítky: 

Požární ochrana očima dětí 2017

Naše škola se i letos zapojila do celostátní soutěže pořádané Sdružením hasičů Čech Moravy a Slezska s názvem "Požární ochrana očima dětí". Celkem malovalo obrázky s hasičskou tématikou 68 dětí a to žáci 1. a 2. třídy a také žáci navštěvující školní družinu a klub. Vítězné obrázky základního kola a jejich autory můžete vidět ve fotogalerii Požární ochrana očima dětí. Všem vítězům gratulujeme a zároveň děkujeme místnímu Sboru dobrovolných hasičů za krásné ceny.

Štítky: 

Školní jarmark 2017

Ve středu 5.dubna 2017 proběhl už tradiční Školní jarmark, tentokrát v prostorách školy. Letos se zúčastnily všechny třídy, dále také obě oddělení školní družiny, školní klub, kroužek keramiky a Stonožka. Všichni si připravili krásné výrobky a zájem o ně byl opravdu velký. Foto z této vydařené akce najdete ve fotogalerii Školní jarmark 2017.

Štítky: 

Dýňová slavnost

Klubáci se zúčastnili Dýňové slavnosti pořádané sdružením Stonožka v rámci Obecního jarmarku. Vyrobili různé postavy, zvířátka a dekorace z dýní vypěstovaných na školním pozemku. Jak se jim to povedlo můžete vidět v galerii "Dýňová slavnost".

Štítky: 

MISS a MISSák 2016

Ve čtvrtek 28.ledna proběhl v sále kulturního domu už 8.ročník soutěže o titul MISS a MISSák školy, tentokrát i za účasti dvou soutěžících ze ZŠ Leskovec. Do soutěže se přihlásilo celkem 12 děvčat a 6 chlapců, bohužel těsně před soutěží 3 z dětí onemocněly. Všichni stateční museli předvést karnevalový kostým, ve volné disciplíně dvouminutové vystoupení, také společenské oblečení a zodpovědět otázku porotce. A kdo nakonec zvítězil?

Štítky: 

Drakiáda

Také letos jsme si v Klubu nakreslili draky, vyrobili draky a pouštěli draky...a jak krásně nám letos draci létali, můžete vidět ve fotogalerii Klubácká drakiáda...

Štítky: 

Klubácký výlet

Na závěr školního roku Klubáci vyrazili na výlet ...tentokrát do historie na hrad Brumov. Užili jsme si cestu vlakem při slovním fotbale a vymýšlení básniček, prohlédli jsme si zříceninu hradu, ověřili jsme si svoje znalosti historie v krátkém soutěžním kvízu o Krále výletu a zahráli si různé hry na nádvoří. Cestou z hradu jsme si pochutnali na výborné pizze a zmrzlině a vrátili se domů plní zážitků. Nezmokli jsme...a už se těšíme na prázdniny.....foto zde

Štítky: 

Stránky