V 1. kole Coca-cola cupu skončili naši fotbalisti na výborném druhém místě

Na fotbalovém hřišti v Horní Lidči se ve čtvrtek 24. 10. 2013 uskutečnilo 1. kolo Coca - cola školského poháru v kopané. Našimi soupeři byli kromě domácích také družstva ZŠ Vsetín - Luh a ZŠ Slavičín. V prvním utkání s Horní Lidčí Polanka zaspala úvod a po faulu v pokutovém území a proměněné penaltě prohrávala 1:0.

Ve druhém poločase se díky zlepšenému výkonu podařilo Matoušem Trochtou srovnat a zápas tak skončil 1:1. Ve druhém utkání jsme proti silnému Slavičínu vsadili na důslednou obranu a uhráli zaslouženou remízu 0:0. Třetí závěrečné klání proti Vsetínu - Luh měli naši pevně v rukou a po brankách Matouše Trochty a Vojty Srby vyhráli 2:0. Celkově tak polanská základní škola obsadila velmi pěkné druhé místo. Všem hráčům děkuji za výbornou reprezentaci školy a těším se na další společné turnaje a závody.