Výstava o fair trade u nás ve škole

Naši deváťáci se zapojují do problematiky fair trade. Učili v sedmém ročníku, zúčastnili se konference o férových fanánech a tentokrát pro své spolužáky, učitele i veřejnost připravili ve spolupráci s organizací NaZemi výstavu o pěstování banánů a výrobě obuvi. Skládá se z mnoha autentických velkoformátových fotografií doprovázených texty, je umístěna v prvním patře naproti kanceláře školy a vybrané dvojice deváťáků u ní budou k dispozici jako průvodci během velkých přestávek, aby mohli zájemce s příběhy bot a banánů seznámit podrobněji. Během třídních schůzek bude výstava představena rodičům, kteří budou navíc moci ochutnat fair tradovou kávu, čaj nebo buchtu upečenou z fair tradových surovin právě našimi deváťáky! Všechny zveme - přijďte se podívat!