Vánoční florbalový turnaj 1. stupně

Pravidelně na naší škole pořádáme školní florbalové turnaje. Stejně tomu bylo i letos. 16. prosince jsme pro naše žáky uspořádali " VÁNOČNÍ TURNAJ". Kluci se rozdělili do družstev a se svými kapitány si vymysleli název, který je spjatý s Vánocemi. Proti sobě se tak postavila tato tružstva: Zvonečci, Sněhuláčci a Perníčci. Všichni bojovali statečně, ale vyhrát může vždy jen jedno družstvo. Po vyrovnaných zápasech obsadili 1. místo Perníčci, 2. místo Zvonečci a 3. místo Sněhuláčci. Nejlepším střelcem turnaje se stal Adam Daněk. Velké díky patří žákům čtvrté třídy, kteří  pro nás s paní učitelkou Sedláčkovou vyrobili poháry. Všem klukům blahopřeji a už se těším na další školní turnaje našeho florbalového kroužku.