Ukázky prací našich žáků v technickém praktiku

Byť se na spoustě jiných škol rozhodli dřevoobráběcí dílny z nepochopitelných důvodů zrušit, my se k něčemu podobnému rozhodně nechystáme, ba právě naopak. Kde jinde se mají děti naučit něco si skutečně vyrobit rukama a ne jen objednat, či koupit. Vědět, jak vypadá dlátko, čepovka, nebo třeba rašple, je myslím hlavně pro kluky celkem důležité:)

V letošním školním roce si jako povinně volitelný předmět zvolily technické praktikum tři skupiny dětí, které se v dvouhodinových blocích učí praktickým, ale také teoretickým základům tohoto hezkého oboru. Dřevěné kočárky, které vidíte na fotografii v článku jsou takovou malou ochutnávkou, na další hezké práce našich dětí se můžete podívat ve fotogalerii zde.