Sportovní den tříd 8.A + 8.B

I v letošním školním roce proběhl dlouhodobý sportovní projekt pod názvem "Sportovní den", kterého se zúčastnily třídy 8.A + 8.B. Ve čtvrtek 23.listopadu 2017 jsme se rozjeli do Brumova-Bylnice, kde jsme na zimním stadionu pokračovali ve zdokonalování bruslení. A musím s potěšením konstatovat, že zejména úplní začátečníci, kteří v 6.třídě poprvé obuli brusle a pokusili se o první "krůčky" na bruslích, se znatelně ve svém bruslařském umění zlepšili. Procvičili jsme si několikrát bruslařskou abecedu a závěrem pro zpestření zkusili i tance na ledě jako přípravu na taneční, které nás čekají v příštím školním roce. Po 3 hodinách i s přestávkami, které jsme strávili na ledové ploše, jsme si pochutnali na výborném obědě, odpočinuli si a po obědě na závěr vyrelaxovali v plaveckém bazénu při ZŠ v Brumově-Bylnici. Celý sportovní den se opět vydařil, splnil svůj účel, proč tento projekt každý školní rok opakujeme, a již nyní se těšíme na závěrečný díl v příštím roce, kdy již budeme deváťáci.