Prázdninová družina a příměstský tábor

Na první týden prázdnin jsme pro Vaše děti připravili tradiční prázdninovou družinu. Bude probíhat ve dnech 3. ,4. a 7. července v čase od 7:30 do 15:30. Na starost ji budou mít naši tři vychovatelé školní družiny a školního klubu - Daniela Kropidlowská, Jaroslav Hajda a Zdenka Polanská. Během prázdninové družiny budou mít děti zajištěn oběd ve školní jídelně, také pitný režim pro ně připravíme, svačiny si přinesou z domova.

V následujícím týdnu pak pod záštitou MAS Hornolidečska proběhne tzv. příměstský tábor. Opět od 7:30 do 15:30 bude pro děti zajištěn program pod vedením čtyř šikovných lektorek Gabriely Kozubíkové, Alžběty Ondráčkové, Venduly Šafaříkové a Terezy Hyžákové. Během tábora je pro děti připravena celodenní strava - dopolední svačina, oběd, odpolední svačina i pitný režim. Informace k tomuto táboru i potřebné dokumenty, které mají děti přinést s sebou první den, rozdáme dětem poslední den školy. Pokud ve škole nebudou, stavte se pro ně do kanceláře.

Věříme, že si děti z obou akcí odnesou spoustu pozitivních společných zážitků. A my se na všechny účastníky upřímně těšíme.