Polankastar.....Superstar Vsetín

Koncem měsíce dubna se v naší škole uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Polankastar, kterého se zúčastnili žáci 1. stupně. V kategorii 1. - 2. třída zpívaly cérečky především lidové písničky. Na 4. místě se umístila Karolína Šafaříková (2. tř.), 3. místo si vyzpívala Nela Beňová (1. tř.), 2. místo Beáta Jana Macháčová (1.tř.) a první místo získala Žofie Juřicová (1.tř.). V kategorii 3. - 5. třída se zpívaly písničky ve stylu karaoke. Zvláštní cenu získal Jonáš Filgas (4. tř.), 3. místo si vyzpívala Valentýna Šnajdrová (5.tř.), 2. místo Lucie Vychopňová (3.tř.) a na 1. místě se umístila Adéla Beňová (5. tř,). Adélka a Lucka pak reprezentovaly naši školu v okresním kole pěvecké soutěže Superstar, které se konalo v úterý 16. května v malém sále KD ve Vsetíně. Se svými pěveckými výkony se určitě neztratily mezi ostaními soutěžícími a od poroty získaly krásné ohodnocení. Obě se tak umístily na sdíleném 5. - 7. místě. Moc blahopřejeme. Zároveň bych chtěla poděkovat všem šikovným zpěvačkám a zpěvákům, kteří v neděli 14. května vystoupili ke Dni matek v KD ve Valašské Polance a svým zpěvem potěšili všechny přítomné maminky a hosty v sále.