Přebor školy ve stolním tenise

V úterý 8.dubna 2014 proběhl v tělocvičně ZŠ Přebor školy ve stolním tenise, kterého se zúčastnilo 16 chlapců II.stupně, mezi nimiž byli i 3 chlapci z 5.ročníku. Ti sbírali své první zkušenosti a rozhodně svou hrou příjemně překvapili, i když byl pro ně los příliš těžký. Byly vidět nádherné zápasy, dramatické výměny plné bojovnosti a musím konstatovat, že se ti nejlepší hráči ve svém pingpongovém umění velmi zlepšili. Je na nich vidět, že jsou vyhraní a z nejrůznějších turnajů v okolí nasbírali již potřebné zkušenosti.

Celkovým vítězem se stal nakonec po napínavém finálovém zápase Tomáš Blabla ze třídy 9.A, který po dlouhém a dramatickém zápase plném nádherných výměn porazil Jakuba Trebulu ze stejné třídy poměrem 3:2. Také v zápase o bronzové umístění byl úspěšný hráč z 9.A, když celkové 3.místo získal Robin Fila. Těm nejlepším blahopřeji a všem hráčům přeji hodně úspěchů ve stolním tenise v budoucnosti.