Okrskové kolo ve vybíjené mladšího žactva

Minulý týden se mladší žákyně i žáci naší školy zúčastnili okrskového kola ve vybíjené, které se uskutečnilo v tělocvičně ZŠ Horní Lideč. Společně s námi a žáky pořádající školy se okrskového kola zúčastnili ještě žáci ze ZŠ Francova Lhota. V obou kategoriích naši žáci obsadili 2.místo po velkých soubojích s žáky ZŠ Horní Lideč. Naše děvčata si v prvním zápase lehce poradila s děvčaty z Francovy Lhoty a v souboji o 1.místo podlehla až v závěru 2.poločasu domácím žákyním. Ale naše dcerky bojovaly a zaslouží si velkou pochvalu. Chlapci naší ZŠ prohráli v zápase o 1.místo také žákům domácí školy, když v nervy drásajícím boji nakonec prohráli o jednoho vybitého hráče... všem děkuji za reprezentaci naší školy, děkuji za bojovnost a přímo vzorné chování.