Okrskové kolo ve florbale mladšího žactva

V úterý 21.listopadu 2017 se uskutečnilo v hale při ZŠ ve Francově Lhotě okrskové kolo ve florbale mladších žáků a musím s radostí konstatovat, že ZŠ Valašské Polanka byla opět úspěšná. V turnaji naši mladší hráči své vrstevníky převyšovali, celkově obsadili 1.místo a postoupili do okresního finále, které se uskuteční příští týden na Vsetíně.

Mladší žáci Valašské Polanky ve svém 1.zápase porazili ZŠ Horní Lideč poměrem 3:1, když se o branky postaral Jakub Juřica, Jiří Daněk a Tomáš Včelica. Ve 2.zápase potvrdili kluci svůj dobrý výkon a porazili i domácí ZŠ Francova Lhota poměrem 4:2. Branky zaznamenali Tomáš Včelica - 2x, René Hrabica a Jirka Daněk. Mladší žáci v obou zápasech byli lepším mužstvem a zaslouženě postoupili do okresního finále. Děkuji všem hráčům za příkladnou reprezentaci naší školy i za bezvadné chování během celého dopoledne.