Okrskové kolo v minikopané mladších a starších žáků

Po vzájemné domluvě se letos okrskové kolo v minikopané mladších a starších žáků přesunulo z Horní Lidče do Valašské Polanky na fotbalové hřiště. Ve středu 9. 4. 2014 se tak utkali mezi sebou tři tradiční soupeři - Valašská Polanka, Horní Lideč a a Francova Lhota. V turnaji starších žáků naši hráči nezvládli první souboj s Horní Lidčí a smolně prohráli 1:0, když neproměnili několik vyložených šancí, a také pokutový kop (konkrétně Jirka Matyáš). Ve druhém utkání se jim sice podařilo porazit Francovu Lhotu, na postup to však nestačilo. Mladší žáci byli o mnoho úspěšnější. V prvním utkání porazili Horní Lideč 2:0 a ve druhém remizovali s Francovou Lhotou 0:0. Celkové vítězství jim tak zaručilo postup do okresního kola. Všem hráčům děkuji za dobrou reprezentaci školy, slušné chování a pomoc při přípravě šaten a hřiště. Mladším žákům gratuluji a těším se na okresní finále.