Návštěva předškoláků v 1. třídě

Ve středu 15. a 22. března 2023 navštívily první třídu děti z mateřské školy ve Valašské Polance a z mateřské školy v Lužné. První týden v dubnu je čeká zápis do naší školy a je určitě dobře, že se za námi přišli podívat.  Naši prvňáci jim předvedli, co se už ve škole naučili. Četli, psali, počítali a také zpívali a tančili. Děti, které letos půjdou k zápisu, se nenechaly zahanbit a pochlubily se správným určováním geometrických tvarů, určováním počtu do šesti a někteří i do deseti. Společně jsme si povídali o jaru, o Velikonocích a také o tom, co budoucí školáky zajímá. Na závěr jsme si předali malé dárečky a rozloučili se. Všem dětem, které letos půjdou k zápisu, držíme palce a přejeme jim úspěšný zápis i start v naší škole.