Návštěva předškoláků v 1. třídě

V úterý 22. března 2022 navštívili 1. třídu předškoláci z mateřské školy ve Valašské Polance s paní ředitelkou Evou Filgasovou. Po vzájemném přivítání všech dětí se žáci 1. třídy pochlubili, co se všechno za necelých sedm měsíců školní docházky ve škole naučili. Předvedli, jak už umí číst, psát a počítat do 20. Předškoláci se zase dozvěděli, co je ve škole čeká a na co se mohou těšit. A také pochopili, že se nemusí ničeho obávat, až přijdou za čtrnáct dní k zápisu do 1. třídy. Společné setkání jsme si zpestřili zpěvem písniček. Nechyběly ani velikonoční koledy a pohybové hry. V závěru návštěvy si děti navzájem vyměnily vlastnoručně vyrobené dárečky a paní učitelka předškolákům popřála mnoho úspěchů při zápisu do školy.