Mc Donald cup kategorie B, minikopaná 2. stupeň

Ve čtvrtek 27. dubna pořádala naše škola okrskové kolo v malé kopané žáků 1. stupně a zároveň okrskové kolo v minikopané žáků 2. stupně. Naši nejmladší si vedli velmi dobře a po vítězství nad Horní Lidčí 10:0 a dramatickém souboji s Francovou Lhotou, který jsme nakonec ve druhé polovině vyhráli 2:0, si nakonec vybojovali 1. místo a postup do okresního kola, které  proběhne 5. května ve Valašském Meziříčí. Rovněž nejstarší žáci si vedli velmi dobře a po prohře a výhře nakonec s leším počtem střelených branek postoupili do okresu. Škoda, že se postup nepovedl mladším žákům, byl by to 100 procentní úspěch naší školy. Všem klukům blahopřejeme a doufáme, že si stejně dobře povedou i v okresnim kole.