Druhé místo v krajském kole Poznej a chraň

V posledních letech se účast v krajském kole přírodovědné soutěže Poznej a chraň již stala pro naši základní školu tradicí. Tématem letošního ročníku byla ochrana přírody ve Zlínském kraji. Ze vsetínského oblastního kola do Želechovic nad Dřevnicí (základní škola této obce je tradičním hostitelem krajského kola) postoupila dvě družstva - Eva Filgasová, Petra Kubenková a Tereza Koňaříková jako druhý nejlepší tým a vítězky Nela Cedidlová, Tereza Kropidlowská a Denisa Kovářová.

Obtížnost soutěže sice oproti předchozímu kolu vzrostla, ale i tak se naše děvčata nezalekla silné konkurence a vybojovala desáté (Tereza, Petra a Eva) a družstvo Nely, Terezy a Denisy dokonce skvělé druhé místo. Holkám moc gratulujeme k úspěchu a těšíme se na další ročník této oblíbené týmové soutěže.