Budoucí prvňáci navštívili první třídu – 19. 1. 2016

V úterý 19. ledna do naší školy zavítali předškoláci z mateřské školy ve Valašské Polance a Lužné, aby se zúčastnili společné vyučovací hodiny v první třídě. Setkali se tu se svými loňskými kamarády – nynějšími prvňáky, kteří jim předvedli, jak umí číst, psát a počítat. Společně si zazpívali písničky o zimě a povídali si o škole. Předškoláci se tak mohli zeptat na vše, co je zajímalo. Na závěr si mezi sebou vyměnili dárky, které si pro tuto příležitost sami připravili. Většina budoucích prvňáků pak odcházela ze dveří první třídy s úsměvem, a proto věříme, že se nám podařilo rozptýlit případné obavy ze školního prostředí. Na všechny děti, které letos za námi přijdou k zápisu, se moc těšíme a přejeme jim hodně štěstí.