Školní výlet 7. třídy a 8.A

V pátek 5. června se na svůj školní výlet vydaly hned dvě třídy, 7. třída a 8.A. Už krásné slunečné počasí nás od rána provázelo k cíli naší cesty. Nejdříve jsme se zastavili v obci Starý Jičín, kde jsme vystoupili na hrad Starý Jičín. Tady jsme si vyšli na opravenou strážní věž a rozhlédli se po okolí. Potom jsme pokračovali do Ostravy, do Velkého světa techniky. Je to velké interaktivní muzeum, kde jsme si každý sám vyzkoušeli či prohlédli vše, o čem se učíme ve škole, třeba fyzikální zákony, něco z vesmíru a přírody, matematiky. Součástí návštěvy byl i krátký film ve 3D. Výlet jsme zakončili nákupy v novém obchodním centru Nová Karolína v Ostravě. Každý si z výletu dovezl něco na památku nebo aspoň pěknou vzpomínku.