Školní výlet žáků 6.A i 6.B do matičky Prahy

Ve dnech 3.-5.června 2024 se vydali žáci 6.A i 6.B na školní výlet do hlavního města ČR, do Prahy. Expresem z nového nádraží na Vsetíně se přepravili do Prahy a ubytovali se na Kolejích UK FTVS, které byly po 3 dny jejich základnou. Postupně se seznámili s atmosférou hlavního města na Václavském i Staroměstském náměstí, prošli se po Karlově mostě, s průvodkyní si prohlédli Pražský hrad a seznámili se s dalšími historickými památkami našeho hlavního města. Snad největším zážitkem pro děti byly návštěvy atraktivních a velmi zajímavých muzeí, jako bylo muzeum voskových i ocelových figurín, muzeum fantastických iluzí a dojem v dětech zanechala i návštěva Národně technického muzea na Letné. A pražské METRO? Velký zážitek včetně dlouhých jezdících schodů. Dětem se návštěva Prahy moc líbila a rádi se do hlavního města v budoucnu vrátí.