Školní družina nezahálí

Ve školní družině se věnujeme různým činnostem. Při hrách, tvoření a besedách děti uplatňují a rozvíjí své znalosti a dovednosti. Vyrábíme různé věci na svátky, den matek nebo dětem k zápisu do školy. Tvoření přizpůsobujeme také ročnímu období a tomu, co nám příroda právě dává. Besedy nám zase zpestří volný čas. Navštěvuje nás paní knihovnice ze vsetínské knihovny a dětem se moc líbí, když jim ukazuje různé druhy písma a povídá o tom, jak takové knížky vlastně vznikají. Měli jsme také besedu s místním myslivcem, který dětem nejen povídal o myslivosti a zvířátkách, ale přinesl s sebou ukázat myslivecké trofeje, dalekohledy a předvedl dětem vábničky. Nakonec si pro ně nachystal i malý kvíz. Když počasí přeje, chodíme ven na procházky do přírody, parku nebo na hřiště, abychom si užili každé roční období i venku.