Tančírna 2016, Mia festival

Ve středu 13. 4. 2016 se na základní škole Trávníky ve Vsetíně uskutečnil již 11. ročník taneční soutěže Tančírna. Naši školu reprezentovaly pod vedením paní Marie Sádlíkové 3 taneční skupiny - ANITE, TASHI a MAAT. Předvedly nádherné taneční choreografie a skupina TASHI si se svými hedvábnými vějíři vytancovala krásné 2. místo z 19 - nácti přihlášených skupin. Ve čtvrtek pak následovala taneční přehlídka pro žáky základních škol a veřejnost. V sobotu naše tanečnice pokračovaly v další taneční soutěži na MIA FESTIVALU v Otrokovicích. A zase byly velice úspěšné. Skupiny ANITE a MAAT si ve svých tanečních kategorii vytančily 2. místa. Skupina TASHI ve složení Zuzana Malíková, Gabriela Kozubíková, Amálie Marečková, Kateřina Daňková, Eliška Nováková, Jana Šimarová, Eva Filgasová, Veronika Hrabicová, Petra Kubenková a Veronika Ondrová opět zazářila a vytancovala si zlatou metaily. Všem blahopřejeme a hlavně velké poděkování patří paní Mariii Sádlíkové.