Lyžařský kurz "Troják 2016" je úspěšně za námi

Minulý týden žáci ze čtvrté a sedmé třídy absolvovali lyžařský kurz ve Ski Areálu Troják. I přes počáteční obavy ze špatného počasí se nakonec kurz podařilo zrealizovat celý, na vynikajícím připraveném svahu a také bez jakéhokoliv zranění. Poslední den kurzu děti absolvovaly tradiční závody ve slalomu, které dopadly následovně: Mezi čtvrťačkami vyhrála Anička Garguláková, mezi čtvrťáky Jonáš Šafařík.

Sedmáky ovládl Michal Kovář a sedmačky Andrea Hyžáková. V poslední kategorii snowboard nenašel konkurenci Renda Hrabica. Vítězům upřímně gratuluji. Všem dětem musím také poděkovat za bezproblémový průběh a slušné chování. Panu učiteli Janu Nahodilovi velké díky za pomoc s organizací. Pevně doufám, že se s Vámi všemi uvidím zase někde na svahu a chuť do lyžování Vám vydrží co nejdéle :)