Máme za sebou podzimní přespolák v Horní Lidči

Jednou z prvních školních soutěží je tradičně přespolní běh. My jsme se na něj vydali ve čtvrtek 10.10. 2024 do nedaleké Horní Lidče. Naši základní školu odjelo reprezentovat celkem 23 vytrvalců, což je velmi pěkné číslo. Nejúspěšnějšími z nich byly Eliška Rubešová, která ovládla kategorii mladších žaček, Tereza Mikulíková pro změnu vyhrála mezi staršími žačkami, kde ji navíc doplnila Rosálie Macháčková na třetím místě. Kromě medailí jsme posbírali také nepopulární brabory. Na čtvrtých místech ve svých kategoriích se umístili Jirka Zemánek, Veronika Štraitová a Sofie Blizňáková. Nejen těmto závodníkům, ale i všem ostatním moc děkuji za dobrou reprezentaci školy, bylo to hezké dopoledne strávené s šikovnými a slušnými děti.