Informace k prázdninové družině a prázdninovým kempům 2021

Informace k prázdninové družině pro zákonné zástupce 

Prázdninová družina bude probíhat ve dnech 1. , 2. , 7., 8. a 9. července od 7:30 do 15:30 pod vedením našich vychovatelů. Děti budou mít zajištěné obědy ve školní jídelně a pitný režim. Testování dětí antigenními testy, které znají ze školy, se uskuteční ve středu 7. 7. ráno po nástupu dětí do družiny. Vybavte děti pohodlným oblečením a obuví s ohledem na aktuální počasí a program (pobyt venku, sportovní aktivity), vhodná je i pokrývka hlavy, opalovací krém, popř. repelent. Do družiny budou potřebovat přezůvky. Proběhnou také dva programy – 1. července za dětmi přijede žonglér Jiří Sadila a 7. července lektoři z organizace Líska s aktivitami do školní zahrady. Věříme, že si děti prázdninový pobyt v družině užijí.  

 

Informace k prázdninovým kempům 

Poslední den školního roku děti obdržely ve škole všechny potřebné informace včetně kontaktů na lektory a tiskopisu Čestného prohlášení o bezinfekčnosti, který děti vyplněný s datem nástupu na kemp odevzdají ihned po příchodu. Nezapomeňte také dětem přibalit kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Na začátku každého kempu děti otestujeme testy, které znají ze školy. Prosíme, prostudujte si, co všechno budou děti na kemp potřebovat a vybavte je. Všichni lektoři již připravují nejrůznější aktivity (bádání, tvoření, čtenářské lekce, sportovní aktivity, programy v zahradě i v lese...) tak, aby byl program zajímavý a všechny děti si v něm našly něco, co je baví. V případě dotazů pište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na telefon 776046539.