Nový elektronický informační systém školy - Bakaláři

Od začátku tohoto týdne na naší základní škole rozběhl zkušební režim nového elektronického informačního systému Bakaláři. V první vlně jsme připravili elektronickou žákovskou knížku, ve které rodiče najdou známky za poslední měsíce. Souběžně s elektronickou žákovskou knížkou bude do konce tohoto školního roku samozřejmě fungovat také ta klasická papírová. Od začátku nového školního roku 2021-2022 již ale všechny ročníky přejdou pouze na elektronickou verzi a bylo by skvělé, kdyby si ji nyní vyzkoušelo co nejvíce z Vás. O unikátní přihlašovací údaje k tomuto systému si rodiče mohou požádat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do informačního systému BAKALÁŘI se pak může přihlašovat těmito způsoby:

1. Na našich webových stránkách školy najdete odkaz do systému Bakaláři, zde zadáte vaše přihlašovací jméno a heslo.

2. Do internetového vyhledávače zadáte adresu zsvalpolanka.bakalari.cz, zde zadáte vaše přihlašovací jméno a heslo.

3. Do vašeho mobilního telefonu si můžete také nainstalovat aplikaci (Google play, App Store, …).