Ve čtvrtek 22. 4. 2021 se budou od 15:30 konat on-line třídní schůzky

Dobrý den,

stejně jako na podzim bohužel není možné z epidemických důvodů zorganizovat tradiční jarní třídní schůzky. Čekají nás tedy opět třídní schůzky on-line a to ve čtvrtek 22. 4. 2021 od 15:30. Schůzky budou opět probíhat v programu ZOOM. Tuto aplikaci je nutné mít v telefonu, nebo PC nainstalovánu. Je možné se přihlásit také prostřednictvím již zavedených aplikací svých dětí. V případě, že se nebudete moci těchto schůzek zúčastnit, nebo budete mít zájem výsledky vzdělávání individuálně konzultovat s jednotlivými vyučujícími a třídními učiteli, kontaktujte je na jejich školních emailech, které najdete na našem webu www.zsvalpolanka.cz. V nutných případech je také možné domluvit se s nimi na společném osobním setkání ve škole, u kterého může být kromě Vás přítomný také žák samotný. Tyto individuální schůzky však prosím naplánujte tak, aby nezasahovaly do výuky.

Zde máte připraveny odkazy, přes které se v tuto dobu dostanete do jednotlivých videokonferenčních místností.

Na videokonferenci první třídy s paní učitelkou Vlastou Ibříškovou se dostanete zde.

Na videokonferenci druhé třídy s paní učitelkou Evou Matušovou se dostanete zde.

Na videokonferenci třetí třídy s paní učitelkou Drahomírou Hladkou se dostanete zde.

Na videokonferenci čtvrté třídy s paní učitelkou Martou Pecárovou se dostanete zde.

Na videokonferenci páté třídy s paní učitelkou Irenou Filgasovou se dostanete zde.

Na videokonferenci 6.A s panem učitelem Alešem Černotíkem se dostanete zde.

Na videokonferenci 6.B s paní učitelkou Milenou Fialovou se dostanete zde.

Na videokonferenci 7.A s panem učitelem Janem Nahodilem se dostanete zde.

Na videokonferenci 7.B s paní učitelkou Kateřinou Grygarovou (Švirákovou) se dostanete zde.

Na videokonferenci 8.A s paní učitelkou Petrou Janotovou se dostanete zde.

Na videokonferenci 8.B s panem učitelem Jiřím Fialou se dostanete zde.

Na videokonferenci deváté třídy s paní učitelkou Marcelou Koňaříkovou se dostanete zde.

Pokud budete potřebovat probrat něco s netřídními učiteli, jsou Vám samozřejmě také od 15:30 k dispozici.

Jitka Sedláčková zde

Natálie Tellerová zde

Martina Blažková zde

Pokud byste něco potřebovali probrat přímo se mnou, nebo s paní zástupkyní Magdalenou Kovářovou, budeme se na Vás ve čtvrtek 22. 4. 2021 od 16:00 do 17:00 těšit na tomto odkazu. Je ale také samozřejmě možné nám kdykoliv zavolat na +420 732 723 756, +420 776 046 539, nebo napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás.

Petr Filgas