Od pondělí 12. dubna 2021 se do školy vrací 1. 2. a 3. ročník

Vedení Zlínského kraje před chvílí rozhodlo, že od pondělí 12. dubna 2021 se do školy začnou postupně vracet také naši žáci prvního stupně.

Dle nařízení MŠMT s cílem minimalizovat riziko přenosu onemocnění Covid-19 nastoupí na tzv. rotační prezenční výuku, a to v tomto pořadí: 

Od pondělí 12. dubna 2021 (lichý týden) nastoupí do školy třídy I., II. a III. Na distančním vzdělávání zůstává IV. a V. třída - domácí úkoly a rozvrh videokonferencí najdou čtvrťáci a páťáci na školním webu tak, jak jsou zvyklí.

Od pondělí 19. dubna 2021 (sudý týden) nastoupí do školy třídy IV. a V. Na distanční vzdělávání se na tento týden zpět vrací třídy I., II. A III. opět se zaběhlým způsobem zadávání úkolů a probíhajícími videokonferencemi 

Střídání podle týdnů bude takto pokračovat do odvolání nebo změny režimu škol 

Podrobnější informace k návratu a nutnému testování najdete zde.