Český jazyk - III. třída od 6. 4. do 9. 4. 2021

Ahoj všechny šikulky ze třetí třídy. Doufám, že jste si Velikonoce užili. Pevně věřím, že se už brzy potkáme ve třídě.

MLUVNICE: budeme pokračovat v podstatných jménech a procvičovat vyjmenovaná slova. ÚKOLY - do domácího sešitu napiš z učebnice na straně 59 (60 ) cvičení 3 a), b a POŠLI. Zelený pracovní sešit strana 67, cvičení B, C - NEPOSÍLEJ, ve čtvrtek bude společná kontrola. Fialový pracovní sešit strana 35, cvičení 1, NEPOSÍLEJ.

ČTENÍ: na straně 109 si přečti článek: Jak Neználek skládal verše.

PSANÍ:  na straně 15 přepiš báseň DUBEN, napiš správně aprílové věty.

SLOH: něco si v pátek povíme o mimice a gestech, budeme si chvíli hrát.

Přeji Vám hodně pohody a klidu při plnění úkolů a snad brzy se uvidíme ve třídě.  Volejte na číslo: 731 806 546, úkoly posílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Už se na Vás moc těší třídní Dajka Hladká.

Odkazy na procvičování: vyjmenovaná slova

                                   podstatná jména

 

Odkaz na přihlášení:

https://zoom.us/j/9287862790?pwd=K1lFd1JLWDNlSXFRTSszVlRDeFp5dz09


Meeting ID: 928 786 2790

Passcode: P0p6Mi