Zápis žáků do prvního ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2021/2022 bude bohužel opět probíhat bez jejich osobní přítomnosti

I když jsme čekali do poslední chvíle, epidemická opatření se příliš neuvolnila a neumožňují nám konat zápis v takové formě, v jaké bychom si přáli. Zápis dětí do prvního ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2021-2022 tak bude bohužel opět probíhat bez jejich osobní přítomnosti pouze formálně. 

Ihned jak se situace zlepší, bude zorganizována společná schůzka rodičů a zástupců školy, kde bychom si řekli další podrobnosti.

V tomto článku najdete všechny důležité informace, dokumenty a formuláře k tomuto zápisu. Termín na odevzdání povinné dokumentace je stanoven na dny 19. - 30. 4. 2021. 

Bližší informace k celému průběhu zápisu, včetně všech potřebných formulářů, najdete v následujících přílohách. Pokud byste neměli možnost si dokumenty vytisknout, stavte se za námi do školy, my Vám je připravíme.

Důležité informace k zápisu 2021 - 2022

Žádost o přijetí do základního vzdělávání

Zápisní list

Žádost o odklad školní docházky

Dotazník školní zralosti

Zápis

Optimální připravenost

Prosím všechny tyto dokumenty si prostudujte, v případě jakýchkoliv nejasností pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte na +420 732 723 756.

Přejeme Vám hezký zbytek dne...