Od pondělí 1.března 2021 se na distanční výuku vrací také žáci 1. a 2. ročníků

Na mimořádném jednání vlády dnes vláda schválila nový nouzový stav platný od 28. února 2021, jehož součástí je bohužel také uzavření prvních a druhých tříd naší základní školy. Od pondělí 1. března 2021 se tak budou vzdělávat naši nejmenší žáci opět z domu. Připravili jsme pro ně dva videokonferenční vyučovací bloky. Jeden se začátkem v 8:30 a druhý se startem v 9:30. Mezi nimi bude dostatečná pauza na to, aby si děti odpočinuly a nabraly další síly. Tyto online hodiny budou znovu probíhat v programu ZOOM, tak jak byli rodiče zvyklí. Během pondělního rána se na našem webu kromě rozpisu vyučovaných předmětů a pozvánky do videokonferenčních místností objeví také úkoly, které je nutné si za týden projít a splnit. V provozu nebude ani školní jídelna pro cizí strávníky. Děkujeme za Vaši práci, čas a pochopení, věřte, že i my bychom měli raději děti u nás ve škole, ale situace je složitá a jiná řešení nenabízí. 

Ošetřovné: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.