Pozvánka na schůzku rodičů žáků 9. ročníku s výchovnou poradkyní a ředitelem školy

Velmi rychle se blíží termín, do kterého mají naši deváťáci odevzdat své přihlášky na střední školy a učiliště. Proto všechny jejich zákonné zástupce zveme na společnou videokonferenční schůzku, kde si řekneme několik důležitých informací. Toto setkání se uskuteční ve čtvrtek 4. 2. 2021 v 16:00 a proběhne v programu ZOOM. Tuto aplikaci je nutné mít v telefonu, nebo PC nainstalovánu. Je možné se přihlásit také prostřednictvím již zavedených aplikací Vašich dětí.

Odkaz na videokonferenční místnost máte připraven zde. Stačí jen kliknout a za chvíli budete přesměrováni do společné skupiny. 

Pokud Vám tento způsob komunikace nevyhovuje, nebo se schůzky z časových důvodů nebudete moci zúčastnit, kontaktujte přímo výchovnou poradkyni naší základní školy Mgr. Martu Pecárovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Těšíme se na Vás.