Důležité aktuální informace ze školy

Jak to letos bude s vysvědčením

Výsledky dosavadní práce žáků v prvním pololetí tohoto školního roku budou rodičům zaslány ve čtvrtek 28. 1. 2021 elektronicky na jejich e-maily. Na konci minulého školního roku byli žáci hodnoceni pouze známkou, nyní obdrží kombinaci známky a slovního hodnocení. V tomto stručném slovním hodnocení se dozví, jak se jejich dětem dařilo v jednotlivých předmětech, kde je to skvělé a kde je naopak potřeba přidat. Tradiční výpis z vysvědčení, na který jste zvyklí, dostanou žáci v listinné podobě ihned po jejich návratu do školy.

Až do 14. února 2021 pokračuje forma výuky ve stejném režimu jako dosud

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 tedy i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

 

Konzultace s vyučujícími a školní psycholožkou

Na začátku měsíce ledna jste měli při konzultacích možnost kontaktovat, nebo si domluvit schůzku s našimi vyučujícími kvůli prospěchu svých dětí. Tato nabídka pro Vás platí i nadále, takže pokud budete potřebovat cokoliv vyřešit a zeptat se, nebojte se kolegům a kolegyním ozvat. Všichni jsou připraveni s Vámi ochotně komunikovat. 

Pokud má Vaše dítě v současné těžké době jakékoliv problémy, starosti, či chmury, se kterými si nevíte rady, stále platí nabídka možnosti využití naší externí psycholožky paní Jandorové. Ta kromě klasické osobní schůzky nabízí také možnost konzultace po telefonu, takže není nutné nikam jezdit. V případě zájmu se ozvěte a my Vám kontakt na ni předáme.

On-line schůzka zákonných zástupců žáků 9. ročníku s výchovnou poradkyní a ředitelem školy

Velmi rychle se blíží termín, do kterého mají naši deváťáci odevzdat své přihlášky na střední školy a učiliště. Proto všechny jejich zákonné zástupce zveme na společnou videokonferenční schůzku, kde si řekneme několik důležitých informací. Toto setkání se uskuteční ve čtvrtek 4. 2. 2021 v 16:00 a protože stále není možné pořádat společné schůzky ve škole, proběhne opět v programu ZOOM. Tuto aplikaci je nutné mít v telefonu, nebo PC nainstalovánu. Je možné se přihlásit také prostřednictvím již zavedených aplikací Vašich dětí. Pokud Vám tento způsob komunikace nevyhovuje, nebo se schůzky z časových důvodů nebudete moci zúčastnit, kontaktujte přímo výchovnou poradkyni naší základní školy Mgr. Martu Pecárovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Pozvánku na setkání najdete v samostatném článku zde na webu. Těšíme se.

Obsáhlejší informací byly zaslány všem rodičům a zákonným zástupcům v informačním dopisu na jejich emailové adresy.

Přejeme hezký den.