Všechny třídy ZŠ Valašská Polanka přechází od středy 14. 10. 2020 na distanční vzdělávání

Dle včerejšího nařízení vlády ČR jsou bohužel od středy 14. 10. 2020 uzavřeny všechny základní školy a ani ta naše ve Valašské Polance není výjimkou. Žáci přechází na distanční vzdělávání, které je pro ně už nyní, na rozdíl od jarních měsíců, ze zákona povinné. 

 

Systém zadávání distanční výuky zůstává stejný, včetně týdenní bloků. Na webových stránkách školy bude opět vytvořena ikonka "Domácí úkoly", ve které najdete vše podstatné. Úkoly na zbytek tohoto týdne budou pro žáky sedmých a nižších ročníků připraveny zítra v 9:00. Součástí distanční výuky jsou také videokonference, jejichž rozvrhy budou rovněž zveřejněny na našich webových stránkách. Devátý a osmý ročník už videokonference zahájil, sedmé a šesté třídy se připojí už zítra 14. 10. 2020. Žáci prvního stupně pak zahájí videokonference o den později 15. 10. 2020. 

V případě, že je dítě na distanční výuce nemocné, omlouvá ho rodič telefonicky třídnímu učiteli, nebo v kanceláři školy.

I v době distančního vzdělávání mají žáci nárok na dotovaný oběd. Pokud budete chtít tuto možnost využívat, je nutné si obědy nahlásit u paní vedoucí stravování Zdenky Ostruszkové na telefonním čísle 571 446 073, nebo na 734 499 756. 

V případě jakéhokoliv dotazu pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte na 732 723 756.

 

Přejeme pěkné odpoledne.