Okrskové kolo v minikopané

Ve čtvrtek 13.října 2016 se mladší i starší žáci zúčastnili v tělocvičně Základní školy ve Francové Lhotě okrskového kola v minikopané. Mladší žáci ve svém úvodním zápase prohráli se ZŠ Horní Lideč 0:3 a ve druhém zápase deklasovali své vrstevníky ze ZŠ Francova Lhota poměrem 6:0. 3 branky vsítil Petr Ibříšek, 2 Jirka Daněk z 5.třídy a 1 branku dal Vojtěch Zemánek. Mladší žáci tak obsadili 2.místo.

 

 

Starší žáci v okrskovém kole obsadili celkové 1.místo a postupují do okresního finále, které se odehraje v Zašové. V prvním zápase porazili žáky ze ZŠ Horní Lideč 2:0 brankami Tomáše Chrudiny a ve druhém zápase remizovali se ZŠ Francova Lhota poměrem 0:0, což jim na postup stačilo.

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a chci jim poděkovat za příkladné chování. Starším žákům přeji hodně úspěchu v okresním kole v Zašové.