Vánoční Laťka ve skoku vysokém

Ve středu 16.prosince 2015 se vybraní žáci naší ZŠ zúčastnili tradičního mítinku ve skoku vysokém pod názvem "Vánoční laťka", který pořádala komise TV při ZŠ v Horním Lidči. A reprezentanti naší školy si nevedli špatně.

V kategorii mladších žákyň obsadila výkonem 125 cm celkové 2.místo Natálka Konečná.Ve stejné kategorii obsadila výkonem 115 cm Adélka Antoláková celkové 8.místo. V kategorii mladších žáků obsadil Tomáš Chrudina celkové 3.místo výkonem 135 cm. V téže kategorii za výkon 120 cm obsadil Vojtěch Zemánek 10.místo a Josef Kralovič za stejný výkon obsadil konečné 12.místo. Méně se dařilo Filipu Matůšovi, který za výkon 115 cm obsadil celkové 15.místo. V kategorii starších žáků skočili oba naši reprezentanti 145 cm. Martin Vaněk za tento výkon obsadil celkové 7.místo a Tomáš Matocha celkové 8.místo.

Všem zúčastněným žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a těm nejlepším ještě jednou blahopřeji.