Starší dívky ZŠ Valašská Polanka postoupily do republikového finále ve stolním tenise družstev!

Po vítězství v Okresním finále stolního tenisu dosáhla děvčata z naší školy ještě většího úspěchu, když dokázala zvítězit i v Krajském finále stolního tenisu družstev, které se konalo ve středu 21.října 2015 v Kunovicích, okres Uherské Hradiště. V Krajském finále, kde proti sobě nastoupily vítězné školy jednotlivých okresů, dívky příkladně zabojovaly, nepodlehly nervozitě a postupně porazily ZŠ Kunovice B poměrem 3:0, ZŠ Kunovice A také 3:0 a v rozhodujícím zápase o postup i ZŠ Komenského Zlín, kterou porazily přesvědčivě 3:0. Body v Krajském finále získaly dívky naprosto stejně.

Radka Běličková i Natálka Bělašková po 6 b. ze zápasů dvouher a společně získaly i 3 b. ze čtyřhry. A musím připomenout i přítomnost Hanky Žůrkové, která jim po celou dobu fandila a byla psychickou oporou v roli náhradnice. Celkovým 1.místem v Krajském finále si děvčata ZŠ Valašská Polanka vybojovala postup do Republikového finále stolního tenisu družstev, které se uskuteční ve dnech 17.-19.listopadu 2015 v Jindřichově Hradci. Ještě jednou moc a moc gratuluji k velkému úspěchu a děkuji za příkladnou reprezentaci naší ZŠ i vzorné chování po celou dobu turnaje.