Děvčata naší školy vyhrála Okresní kolo ve stolním tenise

Velkého úspěchu dosáhly dívky ZŠ Valašská Polanka, když v pondělí 19.10.2015 vyhrály Okresní finále ve stolním tenise družstev, které se uskutečnilo ve Val.Meziříčí. O úspěch se zasloužily Natálka Bělašková a Hanka Žůrková z 8.třídy společně s Radkou Běličkovou z 9.třídy.

 

Ve své finálové skupině porazily naše dívky ZŠ Val.Meziříčí Masarykova poměrem 3:0 i ZŠ Horní Lideč výsledkem 3:2, čímž získali celkové 1.místo v Okresním finále a postoupily do Krajského finále, které se uskuteční ve středu 21.10.2015 na ZŠ v Kunovicích, okres Uherské Hradiště. Nejvíce bodovala Radka Běličková, která získala celkem 4 body, Natálka Bělašková získala 2 body. Chlapci ZŠ Val.Polanka získali ve velké konkurenci celkové 4.místo a svým výkonem rozhodně nezklamali. V základní skupině obsadili chlapci 2.místo, když porazili ZŠ Val.Meziříčí Masarykova poměrem 4:0, ZŠ Loučka 4:2 a prohráli ze ZŠ Horní Bečva poměrem 1:4. Velké drama sehráli naši chlapci v semifinále, když až po velkém boji prohráli se ZŠ Val.Meziříčí Šafaříkova poměrem 3:4. V boji o celkové 3.místo prohráli se ZŠ Vsetín Sychrov 2:4, ale zaslouží si pochvalu za velkou bojovnost. Nejvíce bodů získal Filip Matůš - 6,5 b., Vojtěch Srba - 5 b., Tomáš Chrudina - 2,5 b. a Jonáš Šafařík - 1 b.Děkuji všem žákům za vzornou reprezentaci naší ZŠ i za příkladné chování.