Sportovní den žáků 9.třídy

Ve čtvrtek 19.března se žáci 9.třídy zúčastnili sportovního dne, který v sobě skrýval sportovní činnosti bruslení a plavání. A kde? V Brumově-Bylnici, kde žáci mohli zdarma navštívit ledovou plochu zimního stadionu a zabruslit si. Zhruba hodinku si vyzkoušeli kvalitu ledu, někteří s větším, někteří s menším úspěchem, ale u všech byla vidět spokojenost na zčervenalých tvářích. Po bruslení jsme se vydali trochu se ohřát do bazénu při ZŠ, kde jsme si pro změnu vyzkoušeli své plavecké schopnosti, ale i uvolnili v příjemně vyhřáté vodě.

Všem se sportovní den moc líbil a své prožitky si ještě děti obohatily prohlídkou školy v Brumově-Bylnici.Duševní i tělesná relaxace rozhodně všem dětem pomůže ke zdárnému absolvování přijímacích pohovorů, které jsou již pro žáky 9.třídy přede dveřmi...A názory některých? Lenka Poláchová: "Vše se mi moc líbilo, byl to příjemně strávený čas se spolužáky". Nikča Brhlová a Renča Blažková: "Bylo to super!". Matouš Trochta: "Úžasné, skvělé, prostě perfektní". Zdeněk Daněk: "Bylo to skvělé!". Marek Zeťák: "Všechno bylo parádní"