Přebor školy ve florbale

V pondělí 15.prosince 2014 proběhl v tělocvičně naší školy přebor chlapců ve florbale, jehož se zúčastnila mužstva 6.-9.ročníku, která reprezentovala své třídy. Chlapci 9.ročníku svým florbalovým uměním nenechali nikoho na pochybách o kvalitě své hry a zaslouženě v turnaji dominovali, i když některé zápasy byly velmi dramatické a o konečném výsledku rozhodovala především bojovnost.

Příjemně překvapili v turnaji chlapci nejmladšího 6.ročníku, zklamáním je neúčast chlapců ze 7.třídy. Celkovým vítězem se stalo "B" mužstvo 9.třídy, které v turnaji nepoznalo porážku. 

Konečná tabulka turnaje:

1. "B" mužstvo 9.třídy                11: 2   7 b.

2. "A" mužstvo 9.třídy                  8: 8   5 b.

3. 8.A                                        9: 4   4 b.

4. 6.třídy                                    5:16   2 b.

5.8.B                                         2: 5    2 b.