Coca-Cola Cup v kopané

Ve čtvrtek 24.října 2014 sehráli žáci naší školy krajské kolo soutěže Coca-Cola Cup v Kroměříži, kde se pokusili v přímém souboji s nejlepšími mužstvy Zlínského kraje o postup do dalšího kola. V úvodním zápase proti domácí Kroměříži doslova vybojovali a v závěru udrželi hubené, ale cenné vítězství v poměru 1:0. Ve druhém zápase proti Bystřici p./Hostýnem až do závěrečných minut drželi stav 2:1 ve svůj prospěch, ale takřka z posledního zoufalého útoku soupeře obdrželi nešťastný gól, který nakonec stanovil konečnou remízu zápasu 2:2.

V posledním zápase proti Slušovicím se hrálo o postup a naši hráči stáli před těžkým úkolem, neboť hráči Slušovic se po celý turnaj prezentovali nejlepšími výkony. Podle toho vypadal i 1.poločas, který skončil po velmi dobrém výkonu soupeře 3:0 pro Slušovice. Ale ve 2.poločase rozpoutali hráči Valašské Polanky dokonalé peklo před brankou soupeře. Nepříznivý stav 0:3 třemi brankami v závěru zápasu srovnali a dokonce měli v samotném závěru velkou šanci vstřelit vítězný a tím i postupový gól. Dramatický zápas nakonec skončil remízou 3:3, která Slušovicím stačila k postupu do dalšího kola Coca-Cola Cupu. Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a za příkladné vystupování během celého turnaje. Reprezentovali Rostislav Zrník, Miroslav Novák, Matouš Trochta, Marek Zeťák, Tomáš Juráň a Filip Růžička z 9.třídy, Patrik Pilčík z 8.A, Šimon Kovalčík a Robin Polák ze 7.třídy a Tomáš Chrudina ze 6.B