Lednové konzultační hodiny proběhnou kvůli protiepidemickým opatřením v jiném formátu

Situace s epidemií Covid-19 se bohužel stále nelepší, a tak ani plánované tripartitní konzultační hodiny, které se měly konat ve čtvrtek 7.1. 2021 ve škole, není možné uskutečnit v klasické podobě.

Toto tradiční společné setkání proto letos proběhne formou individuálních konzultací. Pokud budete mít zájem prodiskutovat výsledky a chování Vašich dětí, obraťte se prosím na jednotlivé vyučující. Možností jak se s nimi spojit je několik. Buď to může být formou zprávy na jejich školní email (najdete ho v odrážce kontakty), nebo telefonicky (najdete v zadání jednotlivých domácích úkolů konkrétními vyučujícími u distanční výuky 2021). V nutných případech je také možné domluvit si společnou osobní schůzku ve škole, které se může zúčastnit i Vaše dítě. Tato individuální setkání však, prosím, naplánujte tak, aby nezasahovala do videokonferencí a případné výuky.

Pokud byste potřebovali cokoliv probrat s ředitelem školy, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo zavolejte na +420 732 723 756

Děkujeme.

Mějte klidný den.