Připravili jsme Výstavu na stromech

Již třetím rokem společně s žáky devátého ročníku připravujeme Výstavu na stromech. Probíhá v rámci tzv. Týdne důstojné práce - letos od 3. do 10. října a jejím tématem je digitalizace, robotizace, nové technologie a jejich přínos i nebezpečí pro člověka. Výstavu si (tak jako každý rok) můžete prohlédnout na stromech před budovou školy a kromě školního fairtrade týmu a deváťáků se do její přípravy zapojili také naši páťáci, kteří spolu s paní učitelkou Filgasovou pomohli s přípravou plakátů. Pro učitele a žáky školy si děvčata z fairtrade týmu připravila také další aktivity, během kterých se mohou dozvědět o problematice důstojné práce víc - křížovky, osmisměrky, pro mladší spolužáky omalovánky. Novinkou je soutěž pro zvídavé děti - deset nejrychlejších, kteří v textech výstavy najdou odpověď na soutěžní otázku zveřejněnou ve škole, získá sladkou odměnu. Všechny na výstavu srdečně zveme.