Podrobné informace pro rodiče k prázdninovému pobytu ve škole 2020

Přinášíme podrobné informace k avizovanému prázdninovému pobytu žáků ve škole, který se hned z kraje prázdnin uskuteční.

Termín: 1. – 10. července 2020 (bez víkendů a státního svátku)

Čas: Rodiče mohou děti přivést do školy v čase od 7:15 do 8:30, konec pobytu je stanoven na 15:30. V případě dřívějšího odchodu dítěte kontaktujte pana vychovatele Hajdu na telefonním čísle: +420 775 911 731. V případě nepřítomnosti omlouvejte děti v kanceláři školy na telefonu: +420 571 446 383.

Cena: Díky většímu zájmu dětí se nám nakonec podařilo ještě snížit cenu na 1200,- Kč/dítě. V této částce je zahrnuta odměna vychovatele, stravné, pitný režim a veškeré další výlohy (špekáčky, zmrzlina, atd.). Peníze prosím přineste první den prázdninového pobytu (středa 1.7. 2020)

Program: Program bude pro děti vyloženě prázdninový, to znamená hry na sportovišti, vycházky do přírody, stolní a deskové hry a spoustu dalšího.

Co mají mít děti s sebou: Sportovní oblečení, pohodlnou obuv, přezůvky + pláštěnka a náhradní oblečení, které si děti nechají po dobu pobytu ve škole a v případě nutnosti mohou využít.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ – při prvním vstupu na prázdninový pobyt odevzdají děti, které zůstaly až do konce školního roku doma na distančním vzdělávání a do školy jdou tedy poprvé, čestné prohlášení o neexistenci příznaků infekčního virového onemocnění (najdete ke stažení zde, popř. si jej můžete vyzvednout v kanceláři školy). Děti, které již čestné prohlášení odevzdaly ve škole, jej znovu přinést nemusí.

Pokud byste měli další dotazy k celé organizaci a průběhu, volejte na telefonní číslo 732 723 756. nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se....