Organizace výuky žáků 2. stupně od 8. června 2020

1. Základní škola bude pro žáky otevřena od 6:30 hod.

2. Žáci první den před vstupem do budovy školy odevzdají určenému zaměstnanci čestné prohlášení (připraveno ke stažení zde). Bez tohoto prohlášení se nemohou účastnit výuky. Pokud nemáte možnost si ho vytisknout, stavte se pro něj tento týden do školy. Po vstupu do budovy je nutné si dezinfikovat ruce připraveným dezinfekčním gelem.

3. Zákonní zástupci mají do budovy školy s ohledem na hygienická doporučení MŠMT vstup zakázán.

4. Žák je povinen mít sebou dvě roušky a sáček na jejich uložení. Roušku je nutné nosit při pohybu ve všech společných prostorech školy a také při skupinové práci. Ve třídě v lavici ji mohou žáci odložit. V případě ztráty, či poničení, jsou pro žáky připraveny roušky náhradní.

 

5. Po vstupu do školy žák odchází do určené šatny a v ní čeká až do příchodu vyučujícího.

6. Začátek výuky je stanoven na klasických 7:30.

7. První den budou žáci poučeni o bezpečnosti, hygienických pravidlech a provozu školy dle pokynu MŠMT

8. Vzdělávání žáků bude probíhat v pondělí, úterý a ve středu podle upraveného rozvrhu, který mají žáci spolu s rozpisem učeben, ve kterých se budou vzdělávat, připraven zde. Po konci vyučování žáci odchází na oběd, případně domů.

9. Z vyučování žáky omlouvejte telefonicky do kanceláře školy na číslo +420 571 446 383            

10. V případě absence si obědy odhlašujete sami. Další dotazy k jídelně směřujte na vedoucí stravování Zdenku Ostruszkovou +420 571 446 073

11. V případě, že jste Vaše dítě na výuku přihlásili, ale ono nakonec do školy nenastoupí, prosím oznamte to na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

12. Žáci, kteří se i nadále budou vzdělávat z domova, pokračují v distanční výuce

Pokud máte k návratu Vašich dětí do školy a celé organizaci jakýkoliv dotaz, můžete se obrátit na telefonní číslo +420 732 723 756, nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přejeme úspěšný den.