Informace žákům 2. stupně a jejich zákonným zástupcům k návratu do školních lavic

Třetí a poslední vlna návratu žáků do škol je tady a čeká nás v pondělí 8. června 2020. V tento den se mohou do školy vrátit žáci 2. stupně ze šestých, sedmých a osmých tříd. Veškeré potřebné informace máte připraveny v přílohách níže. Kompletní organizaci výuky zveřejníme hned, jak budeme vědět, kolik žáků se nám do lavic vrátí. Pokud by někdo měl další dotazy, nebojte se ozvat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo zavolejte na 732 723 756.

Informace pro zákonné zástupce žáků 2. stupně

Čestné prohlášení

Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019-2020

Postup při hodnocení výsledků vzdělávání žáků za druhé pololetí školního roku 2019-2020