Páteční aktuality ze školy

Úprava úředních hodin školy

Od příštího týdne budou úřední hodiny ve škole v pondělí, středu a pátek, vždy od 8:00 do 12:00. Děkujeme za pochopení.

Podrobnosti k systému zadávání domácích úkolů

Jak už určitě drtivá většina z Vás zjistila, rozhodli jsme se pro týdenní jednotné zadávání, kdy vyučující během víkendu zadají do systému práci a žáci ji mohou postupně v průběhu nového týdne plnit (mladší samozřejmě s pomocí Vás rodičů). Komu vyhovuje spíše práce o víkendu, může si úkoly zpracovávat v sobotu a neděli. Záleží to čistě na Vás. Do zadaného učiva se snažíme vkládat i věci zábavné a interaktivní, v podobě videí, prezentací, on-line cvičení, včetně dobrovolných úkolů a projektového vyučování. Není určitě nutné zvládnout vše a už vůbec ne být kvůli nesplněným úkolům ve stresu, plně si uvědomujeme, jak je pro rodiče i děti momentální situace těžká a „nejedeme na výkon“. Domácí úkoly nijak neklasifikujeme, přesto jsou učitelé rádi za jakoukoli zpětnou vazbu od Vás rodičů nebo od dětí – klidně jim volejte (mnozí dali k dispozici telefonní čísla), posílejte jim fotografie vypracovaných úkolů do mailu nebo komunikujte přes messenger. Nikdo z nás to nebere jako obtěžování, po našich žácích se nám stýská a společná komunikace je pro nás velmi důležitá.

Možnost nákupu knih  

Knihy, které si žáci vybrali z rozdaných jarních katalogů, je možno objednat bez poštovného a s dodáním přímo domů. K objednání prosím využijte tento odkaz: www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy. Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné. Kód je platný do 9. dubna 2020.