Domácí úkoly pro žáky v období uzavření školy

Kompletní seznamy úkolů pro žáky do jednotlivých předmětů, budou připraveny ve čtvrtek od 12.00 na našich webových stránkách v nabídce Základní informace, položka "Domácí úkoly pro žáky". Úkoly budou zatím připraveny na období od čtvrtku 12.3. 2020 do pátku 20.3. 2020. Prosím sledujte web pravidelně, bude docházet k postupným aktualizacím a novým informacím nejen pro žáky, ale také pro zákonné zástupce. Pokud si děti zapomněly některou učebnici ve škole, je možné se telefonicky v kanceláři školy domluvit na individuálním předání. Děkujeme za zodpovědný přístup.

Pokud byste měli dotaz přímo na mne, jsem k dispozici na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo kdykoliv na telefonním čísle +420 732 723 756.