Recitační soutěž prvního stupně

V úterý 18. 2. 2020 se uskutečnilo školní kolo v recitaci žáků prvního stupně. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Nultou kategorii tvořili žáci první třídy. V první kategorii se utkali žáci druhé a třetí třídy a ve druhé kategorii soutěžili žáci čtvrté a páté třídy.

V nulté kategorii zvítězila Beáta Žídková s básničkou Slavík a vrabci. Druhé místo získal Robin Dušek s básní O velkém přání a třetí místo obsadila Dorota Bajgerová s básničkou Moje tužka ušatá.
V první kategorii se umístila jako první Adéla Beňová ze druhé třídy s básničkou Myš a kočka, na druhém místě skončil s básní Ufo, ufo, ufoni Tomáš Zajíc ze třetí třídy a třetí místo vybojovala  taktéž žákyně třetí třídy Juliána Grycmanová s básničkou O botě a tkaničce.Ve druhé kategorii zvítězila Karolína Kovářová z páté třídy s básní Čert a Káča, druhá skončila Alena Lettangová rovněž z páté třídy s básničkou Ušaté torpédo a jako třetí se umístila Amálie Žídková ze čtvrté třídy s básničkou V zimě.
Všem ještě jednou srdečně gratulujeme a věříme, že za rok se opět setkáme v dalším kole recitační soutěže.