Krajské finále družstev ve stolním tenise

Ve středu 15.ledna 2020 se zúčastnili chlapci naší Základní školy Krajského finále družstev ve stolním tenise, které se uskutečnilo v herně SVČ Domeček ve Valašském Meziříčí. A naši žáci příjemně překvapili, když sehráli s trénovanými žáky jiných škol poměrně vyrovnané zápasy, ve kterých dokázali i zvítězit! Dokázali, že stolní tenis na naší škole stále žije! Družstvo chlapců ve složení Jonáš Šafařík z 8.třídy, Matěj Erban ze 7.A, Tomáš Křůpala ze 6.B a Jakub Včelica ze 7.A dosáhlo na velmi cenné 2.místo, když prohrálo pouze se ZŠ Nivnice z okresu Uherské Hradiště, za kterou nastoupili závodní hráči, hrající divizní či krajskou soutěž mužů! Prohráli poměrem 0:4, ale svými výkony rozhodně nezklamali. Dokázali porazit ZŠ Křižná z Val.Meziříčí poměrem 4:2 i ZŠ TGM z Horní Bečvy poměrem 4:1. Jonáš Šafařík získal celkem 2 body, Matěj Erban i Tomáš Křůpala přidali po 1 bodu, vyhráli jsme 2 čtyřhry.

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a ještě jednou moc blahopřeji k pěknému týmovému i individuálnímu úspěchu.